Par mums

Labs ārsts ir komunikācijas platforma, kas paredzēta ārstiem un pacientiem. Pacients var izvēlēties personīgi sev piemērotu ārstu, balstoties uz ārsta prakses atrašanās adresi, specializāciju, viedokļiem, piedāvātajiem pakalpojumiem un cenām. Portāls Labs ārsts nodrošina vienkāršu vizītes pieteikšanas rīku un iespēju dalīties ar viedokli par saņemto pakalpojumu. Komentāra sniegšana par vizīti un pakalpojuma kvalitāti dod iespēju ārstiem saņemt konstruktīvu kritiku vai/un uzslavas, kas ļauj izprast pacientu vajadzības un vēlmes. Potenciālajam pacientam šis portāls ļauj iepazīt izvēlēto ārstu ārstu tuvāk, kā arī veido uzticību par pakalpojuma kvalitāti.

 

Portāls palīdz ārstiem prezentēt savu profesionālo darbību, izveidojot personalizētu profilu.

Mūsu misija ir uzlabot ārstu darba laika efektivitāti, samazinot tukšo “logu” skaitu un ietaupot laiku, kas paredzēts vizīšu reģistrācijai.

Mēs vēlamies, lai pacienti būtu apmierināti ar saņemtajiem pakalpojumiem, tāpēc dodam iespēju izmantot ātru un parocīgu meklēšanas rīku, kas pallīdz atrast piemērotu ārstu.

Labs ārsts atvieglos jūsu meklēšanas procesu (atsauksmes, papildus informācijas ievākšanu, par cenu un pakalpojumu, pieejamā laika saskaņošana). Šī komunikācijas platforma ir viegli lietojama, ir iespēja apskatīt jau apmeklētos ārstus, kā arī pieteiktās vizītes, iepazīties ar citu pacientu viedokļiem un sniegt savu komentāru, saņemt SMS atgādinājumu par vizītes laiku.